DISKUSE



DATUM: 13.04.2013 - 07:48
OD: agaitankenn  netyeahchina@126.com

Re:
 
Jak je uvedeno výše .

Jsme největší pravděpodobností svatbu venku , a kolem pozdního rána. I když je tosvatba ... pro mě ,velký bílý šaty nesedí s okolím / situací .

Existuje ještě jeden důvod , proč jsem se opravdu nechci velký bílý šaty jeden. Nechci nosit šaty příliš často, ale když jsem si vždycky koupit kvalitu . Svatební šaty se zdají být příliš drahé pro kvalitu jsou. Já bych radši pravidelnou šaty nebo šaty za stejnou cenu, jako svatební šaty , protože si myslím, že kvalita bude lepší bez 200 % mark -up" svatební " tag dodává .

Ve skutečnosti , každý chce cítit jako princezna pro daný den . Jeden z mých firends navrhl , že nákup bílé šaty online , které bude mnohem levnější a s vysokou kvalitou . Ona koupil několik šaty v místě . Řekla mi, že můžu přizpůsobit své velikosti a odeslat ji s objednávkou . Ví někdo, kolik to stojí , aby se Krejčovství děláno ne na svatební salonu ? Nebo nějakou radu o koupi v zahraničí ?

Cena mě přitahuje a já si vybral svatební šaty a večerní šaty . Celková cena za obě šaty je nižší než cena svatební šaty v salonu svatební .

Mám v plánu si koupit tento bílé svatební šaty bez ramínek .



Také jsem si vybral večerní šaty a doufám, žešaty budou s vysokou kvalitou jako můj přítel je popsáno .





pokud chcete reagovat, musíte se přihlásit